Skupština društva je na sjednici 13. prosinca 2015. godine, na vrijeme od 4. godine, tj. za vremensko razdoblje od 14.1.2016. do 14.1.2020. godine izabrala:

Predsjednik društva

Darko Krušlin, od 2017. (odluka Skupštine 9.12.2016.)

Josip Batišta, do 2017

Zamjenik predsjednika

Dominik Martinko

Tajnik

Davor Rogina

 

Upravni odbor

Darko Krušlin, predsjednik društva

Dominik Martinko, zamjenik predsjednika

Davor Rogina, tajnik

Josip Batišta, član,

Renata Kolar, član

Josip Hercigonja, član

Štefanija Dimač, član

Kristijan Burić, član

Verica Krklec, član

Tomica Biščan, član

 

Nadzorni odbor

Milan Leskovar

Stanko Petek

Vesna Vešligaj

 

Sud časti

Suzana Bat

Željko Vrbanc

Rozalija Miklaužić

 

 

Likvidator društva

Verica Krklec

 

 

Tijela upravljanja društvom su izabrana na izbornoj Skupštini društva 14.1.2012.g. na vrijeme od 4. godine od upisa promjena u Registar udruga (14.1.2012.-14.1.2016.).

UPRAVNI ODBOR

1. Josip Batišta, predsjednik

2. Dominik Martinko, dopredsjednik

3. Davor Rogina, tajnik

4. Renata Kolar, blagajnica

5. Zlatko Šafran, član

6. Vesna Vešligaj, član

7. Zdenko Martinko, član

 

NADZORNI ODBOR

1. Stjepan Novačko

2. Stanko Petek

3. Milan Leskovar 

 

SUD ČASTI

1. Suzana Bat

2. Željko Vrbanc

3. Tomislav Biščan